OŚRODEK W MIŃSKU MAZOWIECKIM
ul. Kazikowskiego 16A, 05-300 Mińsk Maz.
(przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim)
tel. 664 585 155

ZIMOWY OBÓZ NARCIARSKI Z NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Razem z OSK RONDO zapraszamy na obóz narciarski z nauką języka angielskiego w Zakopanem!

Termin: 15.02 - 22.02 2020 (8 dni)
Cena: 1.490 zł <Wszystkie opłaty w cenie!>

W programie codzienna nauka języka angielskiego w formie gier i zabaw, nauka
i doskonalenie jazdy na nartach z instruktorami codziennie na innym stoku i wiele innych atrakcji. Zapewniamy zakwaterowanie w Willi Sandra (www.noclegisandra.pl), 4 posiłki dziennie, karnety+ wypożyczenie sprzętu, wycieczki (Zakopane – Krupówki, Gubałówka, Termy Chochołowskie), kulig z pochodniami, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych atrakcji.

Zakopane – zimowa stolica Polski i najsłynniejsza miejscowość wypoczynkowa polskich Tatr. Idealne miejsce na spędzanie zimowych ferii. Miejsce z niepowtarzalną atmosferą
w pięknej scenerii górskiej.

PROGRAM:

Obóz narciarski z językiem angielskim dla dzieci i młodzieży.
Program naszego zimowego obozu oferuje zarówno udział w sportach zimowych jak i świetną zabawę z użyciem języka angielskiego. Nasi podopieczni będą spędzali z rana ok. 4-5 h zjeżdżając na nartach pod okiem instruktorów. Podczas pobytu jeździmy w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich, sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych. Codziennie inne stacje, na których nie ma nudy! Popołudniami dzieci ok. 2h wezmą udział w niezwykle kreatywnym programie nauki j. angielskiego nastawionym na świetną zabawę. Oprócz tego program wypełniony jest mnóstwem atrakcji m.in. wycieczką do Zakopanego, na Gubałówkę, do Term Chochołowskich. Dla uczestników zorganizowany będzie również kulig z pochodniami oraz wspólne ognisko. Opiekunowie obozu mają ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą, nauczaniu a także mają zamiłowanie do sportów zimowych.

ZAKWATEROWANIE:

Willa „Sandra” (http://www.noclegisandra.pl) w przytulnie urządzonych pokojach 3-5 osobowych z łazienkami, możliwe pokoje typu studio, część pokoi z widokiem na malowniczą panoramę Tatr.

CENA (1.490 zł) ZAWIERA CAŁĄ REALIZACJĘ PROGRAMU!

ZAPISY:

Aby zarezerwować miejsce prosimy o kontakt mailowy:
obozy.organizacja@gmail.com
bądź telefoniczny 506 124 332,
aby potwierdzić dostępność miejsc.

Wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł należy dokonać w terminie 7 dni od daty zgłoszenia i przesłanie karty obozowej (karta do pobraniaponiżej).

Opłaty można kierować na konto:
35 1020 4476 0000 8302 0254 1019
Tytuł: OBOZ ZIMOWY 2020 + imię i nazwisko dziecka + telefon rodzica

INFORMACJE:

https://www.facebook.com/

Ważne dokumenty do pobrania:
Karta kwalifikacyjna
Warunki uczestnictwa, informacje praktyczne